W finansach osobistych wiedza to podstawa!!

wiedza to podstawa

W  świecie finansów osobistych a w szczególności przy podejmowaniu decyzji związanych z podjęciem zobowiązania kredytowego należna uwagę należy położyć na wiedzy. odpowiednio dobrana usługa finansowa da nam korzyści i nie naruszy naszej stabilności finansowej a odwrotnie nie sprawdzona oferta szybko podjęta może doprowadzić nas do poważnych problemów.

Wiedza wiedza i wiedza!!

Dokładnie nie podejmujmy decyzji na podstawie reklam czy szybkich emocjonalnych decyzji. Biorąc kredyt zastanówmy sie jakie koszty poniesiemy czy jesteśmy w stanie spłacać go terminowo i czy rata nie spowoduje u nas braku płynności finansowej. Również  podejmując decyzje o założeniu konta zastanówmy się czy te konto posiada takie opcje które zaspokoją nasze potrzeby a nie zmusza nas do płacenia za każda usługę .

Warto się dowiadywać sprawdzać opinie czytać regulaminy i zasady jednym z takich centrum wiedzy można polecić abi poradnik finansowy http://abifinanse.blogspot.com/  umożliwiający otrzymanie sporej dawki wiedzy dotyczącej każdego z produktów.Warto zajrzeć i sprawdzić najlepsze opcje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s